Balení holek na diskotéce

Jak sbalit holku na diskotéceBalení holek na diskotéce, potažmo v klubu je ideálním a zároveň velice zrádným způsobem, jak získávat pozornost a přízeň něžného pohlaví.

Proč ideálním?

1. Většina přítomných holek je nezadaná. Zadané holky nechodí na diskotéky tolik jako ty zadané, protože tráví večery se svými kluky a nemají takovou potřebu chodit ven mezi lidi.

2. Málokdo včetně holek je zde naprosto střízlivý, což pochopitelně vede k větší uvolněnosti a potřebě sbližovat se. I kdyby holka měla jen dvě piva, zásadně to ovlivní její otevřenost vůči okolí.

3. Diskotéky jsou obecně známy jako místa, kam se chodí balit, proto lze očekávat, že zde bude nezanedbatelné procento holek, které sem přišli hledat kluka, či sex.

Proč zrádným?

1. Většinou nejde skoro nic slyšet a oslovená nemůže dostatečně rozpoznat, zda jste intelektuálně na úrovni či nikoliv. Prostě a jednoduše to „neukecáte“.

2. Roli hraje vzhled a vzájemné sympatie. To je spojeno s výše uvedeným bodem. Pokud nejste vzhledově aspoň průměrný, což zahrnuje váš obličej, tělo, styl oblékání a řeč těla, jste téměř bez šance.

3. Ve všem tom mumraji je často těžké rozpoznat sociální vazby mezi přítomnými. Lehce se tak může stát, že zatímco se dívka vilně vlní na parketu a nevinně láká přítomné pány k sobě, opodál sedí její přítel, který čeká na to, až bude moct po někom vystartovat.

Jak na to

Jestliže jste schopni překonat výše zmíněné překážky a rizika včetně toho, že můžete dostat i ránu pěstí, je čas říci si jak na to.


Kroťte se s konzumací alkoholu

Toto doporučení má dvě strany a ve finále si to každý musí srovnat sám se sebou. Na jedné straně se chce člověk bavit a uvolnit se a na druhé straně chce balit holky na parketu. Co si budeme povídat, nám chlapům to často ujede a v té chvíli se tyto cíle stanou kontraproduktivními. Je složité najít v tomto ohledu rovnováhu, nicméně pokud je vaším primárním cílem ulovení kořisti, nepijte. Maximálně si dejte panáka nebo dva na dobrou náladu. Většina žen na diskotéce se s konzumací alkoholu krotí, aby vyhověly pravidlům dobrých mravů. Když za nimi přijdete a melete páté přes deváté, máte skleněné oči a lehce ztrácíte rovnováhu, jste odepsaní nehledě na to, jak jste jinak fajn kluk.

Dívejte se kolem sebe

Tím není myšleno, abyste se stejně jako většina rádoby alfa samců postavili na kraj parketu a hodiny jakože těžce nad věcí pozorovali zadky tančících holek. Ne! To jsou zoufalci, kteří nemají koule na to sebrat odvahu, aby za holkou přišli.

Mluvím tady o obhlídce terénu. Je totiž ideální, abyste se dřív než půjdete na věc, lehce zorientovali a věděli, kdo tady je, s kým a jaká je atmosféra. Lehce se tak vyvarujete tomu, že vás holka hned odpálkuje, protože je tady se svým klukem, který si jen zrovna odskočil na bar pro pití.

Jak se budete dívat kolem, může se vám klidně stát, že se dostanete do očního kontaktu s nějakou holkou. Jestli nejste úplná joja, lehce poznáte, co její pohled znamená. Pokud znamená „líbíš se mi“ a zároveň to máte stejně i vy, na nic nečekejte a běžte na věc. Holky totiž moc nemusí kluky, kteří jsou nerozhodní a váhaví. Když za ní půjdete třeba za půl hodiny, může být už napadlá, že jste nepřišel hned.

Běžte na věc

Jestli už máte svou kořist vybranou a doposud si vás z nějakého důvodu nevšimla, musíte jít za ní. Znáte to, kdo chvíli stál, už stojí opodál. To kde a jak k ní přistoupíte, závisí na vás a neexistuje asi univerzální řešení. Každá varianta má totiž svá rizika, a to co může fungovat u jedné, nemusí fungovat u druhé. V zásadě však máte tři možnosti.

Parket

Asi nejrizikovější varianta, kde se budete setkávat s největším procentem odmítnutí. Nejedná se ovšem o špatný přístup, protože pokud nedostanete košem, máte daleko lepší výchozí pozici při následné komunikaci a získávání čísla/odvádění domů. Výhodou je i to, že znáte okamžitě výsledek vašeho konání. Zabere vám to pár vteřin a nebude to stát ani korunu.

V obložení kamarádek

Jedná se o situaci, kdy se společně baví se svými kamarádkami u stolu, na baru, nebo někde jinde v klubu. Výhoda je v tom, že nebudete působit jako úchyl, který objíždí cizí holky na parketu, ale jako solidní člověk, který se přijde slušně seznámit. Máte to však i svou nevýhodu. Bohužel neznáte sociální dynamiku skupiny a nevíte, jaké jsou mezi nimi vztahy. Vámi oslovená dívka, může být kupříkladu stydlivá a nebude chtít, aby její kamarádky byly svědky vašeho namlouvání a tak vás raději automaticky odmítne, než aby se ze svého pohledu před kamarádkami ztrapnila.

Chvíle, kdy je sama

Svým způsobem se jedná o nejideálnější situaci. Může to být třeba moment, kdy se vrací se záchodu, kdy si jde sama pro pití na bar, nebo když si jde na chvíli sednout, zatímco její kamarádky ještě tančí. Nepůsobíte jako úchyl, nemusíte řešit její kamarádky a celkově máte celou situaci pod kontrolou. To jak konkrétně budete postupovat, záleží čistě na vás. Může si třeba jen říct o číslo, zeptat se jí jestli nechce jít tančit, vzít ji do jiného podniku, kde si můžete promluvit a tak dále. Možností je mnoho.

3 Základní pravidla jak sbalit holku na diskotéce

1. Dejte se trochu do formy

Když půjdete balit holky na diskotéku, alespoň trochu se na to připravte z hlediska vzhledu a hygieny. Netvrdím, abyste strávili před zrcadlem dvě hodiny, to ať si dělají holky, ale nějaký ten čas tomu věnujte. Ono to nakonec o vzhledu tolik není, ale úplně se na to vykašlat taky nemůžete.

2. Chovejte se slušně

Na diskotéky chodí mnoho namyšlených kluků, kteří se tam natřásají, jak kdyby měli zlato z olympiády, Oskara a Nobelovu cenu k tomu. Jiní mají zase solidně popito, nebo se plazí po cizích holkách jako břečťan. Na tohle se vykašlete. Neopijte se, nebuďte neurvalí a chovejte se jako normální člověk. V takovém případě máte u holek největší šanci na úspěch.

3. Buďte v dobré náladě

Dobrá nálada a vyrovnanost má neskutečně pozitivní vliv na to, jak působíte na lidi, což se projevuje ve vzhledu, postoji a řeči těla, tónu hlasu a tak podobně. Možná vám to připadne jako maličkost, ale to se mýlíte. Tyhle drobnosti mají neskutečný vliv a na holky to zabírá, byť si to samy neuvědomují.

Video – Chyby, které dělají chlapy na diskotéce, aneb jak holku na diskotéce sbalit