Balení holek na ulici

Sbalit holku na ulici není zrovna dvakrát lehké, ale taky se nejedná nepřekonatelný úkol, který nestojí za trochu té námahy. Naprosto zásadní je přitom vaše sebevědomí nálada a celkově pozitivní energie, která z vás vyzařuje. Pojďme ale krok po kroku.

Jak sbalit holku na uliciUsmívejte se

Jedním ze základních kamenů úspěšného balení holek je úsměv. Ono úsměv obecně má velký vliv na to, jak na lidi působíte a jak vás vaše okolí vnímá. Když za holkou přijdete s neutrálním výrazem, nebo dokonce s nabručenou grimasou, neočekávejte úspěch. Úsměv vyjadřuje optimizmus, klid a vyrovnanost, a jestli z vás tyhle věci holka vycítí, máte mnohonásobně větší šance skórovat.

Pamatujte, že úsměv musí být přirozený a nenucený. Když u toho budete vypadat, jak masový vrah, který našel svou další oběť, je to horší, než kdybyste se mračil. Jestliže si v tomto ohledu nejste jistí, nacvičte si to doma před zrcadlem, abyste se vyhnuli velmi nepříjemným pohledům oslovovaných dam.

Dbejte na vzhled

Co si budeme nalhávat, vzhled hraje nezanedbatelnou roli v životě obecně, a to platí dvojnásob při balení holek na ulici. Obecně považuji v balení vzhled za druhořadou záležitost, protože je mu přikládáno více váhy na úkor důležitějších aspektů, ale zde tak úplně neplatí. Proč? Ačkoliv oslovit cizího člověka na ulici není samo o sobě žádným projevem neslušnosti, či otravnosti, doba se trochu změnila. Zamyslete se, jací lidé dnes oslovují cizí lidi na ulici. V osmi z deseti případů jsou to pochybné existence žadonící o cigárko, či drobné. V jednom případě z deseti je to nějaký agent dělající průzkum, či nabízející výhodnějšího dodavatele toho a onoho. A jen v jednom případě z deseti je to normální člověk, který se chce třeba zeptat kde je ta a ta ulice. Toho si jsou lidé moc dobře vědomi a nemají zájem, aby z nich někdo tahal drobné na krabicové víno. Z toho vyplývá, že byste měl na sobě mít normální slušné a čisté oblečení, aby se od na vás holky neotáčeli zády hned, jak zbystří, že k nim míříte. Asi to zní jako prazvláštní rada, protože normální lidé přece chodí slušně a čistě oblečení, ne? Ne! Být slušně oblečen totiž neznamená jen to, že máte věci čisté a neroztrhané, ale taky to, že dodržujete základní principy šacení. Ponožky v sandálech, krátké nohavice, o dvě čísla větší svetr a tak podobně jsou šílenosti, které lze pozorovat na velké části obyvatelstva České republiky bez rozdílu věku a pohlaví.


Běžte za ní

Asi čekáte, že vám zde sdělím pár chytrých hlášek, které na holky zaručeně fungují. Blbost! Nic takového neexistuje. Možná už jste někdy slyšeli, byť třeba jen ve filmu, jak nějaká žena nadává svému muži a zmiňuje přitom, že nejde o to, co řekl, ale o to, jak to řekl. To je klíčem všeho. Nemusíte vymýšlet rádoby chytré vtipy, zajímavé hlášky a roztodivné důvody, proč jste holku oslovili. Bohatě stačí, když za ní přijdete, představíte se a zeptáte se, jestli by s vámi nezašla na kafe/víno/drink. To úplně stačí. Podstatné je, abyste to řekli nenuceně, klidně, sebevědomě a nevrtěli se u toho. To je všechno.

Garantuji, že 99% z těch, co to zkusí napoprvé, dostanou košem a takových 90% dostane košem i při prvních 50 osloveních. To je ale normální a dokonce nezbytné. Tu sebedůvěru v balení holek získáte právě tím, že budete tolikrát odmítnuti, až vám bude skutečně jedno, zda vás další holka odmítne, nebo ne a v té chvíli ten úspěch přijde. To je vše, co vám stačí k úspěchu.

3 krátké tipy na závěr k tomu jak sbalit holku na ulici

1. Vyhýbejte se holkám, které někam evidentně spěchají, byť by byly sebehezčí. Holky, které někam spěchají, nekoukají okolo, a i kdyby za nimi přišel třeba Brad Pitt, dost pravděpodobně by ho odpálkovali, protože by se v tom spěchu ani nenamáhali na něj otočit.

2. Nechoďte za holkami, které na někoho čekají. S tím na koho čekají, mají nějaké plány a vy do nich určitě nezapadáte. Ochuzujete se tak o jedinečnou možnost pozvat holku hned po oslovení na rande.

3. Klidně si balení holek na ulici natrénujte na ne až zase tak krásných dívkách. První odmítnutí vás nebudou tolik trápit a pravděpodobně se i dříve dočkáte pozitivní reakce, což zvedne vaše sebevědomí při následném oslovování krasavic.

Video – Anketa mezi děvčaty, zda by se nechali balit na ulici a za jakých okolností