Balení holek na FB

Jak sbalit holku na FBMožná se jedná o poměrně netradiční a neprozkoumanou oblast, ale věřte, že i Facebook může být nástrojem, jak dostat ženu vašich snů. Neříkám, že tento způsob považuji za 100% alfa samčí přístup v namlouvání, protože „opravdový chlap“ za holkou zajde přímo osobně, ale chápu, že někdy nemusí být zcela ideální konstelace hvězd a nezbývá, než na to jít takto. Na druhou stranu používání FB je dnes naprostou samozřejmostí a do jisté míry to mění zavedená pravidla, a to především u mladých lidí, pro které je používání této sociální sítě nedílnou součástí života. Tolik na úvod a teď se mrkneme na to, jak postupovat.

Předpokládejme, že Facebook již máte založený a víte, jak se používá. Pokud ne, nejdřív si o tom něco přečtěte. Ne, že by to bylo složité, ale vždy je lepší být dopředu dobře informován.

1. Profilová fotka = První dojem

Mnoho uživatelů má tendenci dávat si do profilové, respektive úvodní fotky nějaký „frajerský“ obrázek. Příkladem může být fotka s vypracovaným břichem. Na vypracovaném břichu není vůbec nic špatného a je obdivuhodné, že jste sportovec, který na sobě pracuje a stará se o své tělo. Problém je v tom, jak to působí. Jak píši, jde o první dojem. Napadlo by vás přijít za holkou na diskotéce a bez jediného slova si svléknout tričko a zatnout břicho? Asi ne. Pokud ano, pak nejste normální, nebo alespoň střízlivý. Snažte se, abyste na profilovém obrázku vypadal sympaticky a možná i zajímavě. To samé platí pro úvodní obrázek.

Trochu jiná pravidla pak platí pro fotky obecně, tedy ty které máte ve vaší galerii. Měli by vypovídat o tom, kdo jste a co děláte, a to opět pokud možno v co nejlepším světle. Sem už si fotku s vaším vypracovaným břichem můžete dát. Bude totiž jedna z mnoha a naznačuje, že jste zdravý člověk, který se o sebe stará, pracuje na sobě a záleží mu na svém těle. Naprostou nutností jsou pak fotky s jinými holkami, třeba i bývalou přítelkyní. Možná je to pro vás matoucí, protože byste si řekli, že můžete vypadat jako „holkař“, ale ne, takhle to nefunguje. Pokud se budete zajímat o balení holek trochu detailněji, dočtete se o principu, kdy ženy lépe vnímají muže, kteří již byli takzvaně „předschváleni“ jinými ženami. Co to znamená? Pokud holka vidí, že ženy tráví čas ve vaší blízkosti, jste dobrý samec a ne nějaký nudný a divný chlápek. Schválně si zkuste porovnat situaci, kdy půjdete ven jen se svými kamarády a situaci, kdy půjdete ven jen se svými kamarádkami. Mnohonásobně víc po vás ostatní holky budou koukat, když budete v přítomnosti žen.


2. Pracujte se svým profilem

Pokud na svém profilu nebudete mít vyplněné koníčky, zájmy a tak dále, máte velký problém. Proč? Jestliže nejste zrovna dvakrát kovaný balič holek, což asi nejste, jestliže čtete tento článek (nic ve zlém, každý se učí), pak budete mít velký problém v nalezení společného tématu, o kterém se budete bavit. Nejde tu přitom jen o vás, ale taky o ni. Možná se ji opravdu líbíte, ale ona je tak trochu stydlivá a sama neví, co vám odepsat. V případě, že na vašem profilu třeba uvidí, že jste byl o prázdninách v USA, dost jí usnadní konverzaci s vámi. Chápete?

3. Přidat do přátel + ZPRÁVA

Mnohde se dočtete, abyste si ji přidali do přátel a pak sledovali, co dělá, o čem píše a tak podobně. Blbost! Jestli jste ji někde krátce zahlédli, nebo potkali, pak si asi nebude pamatovat, kdo jste, nebo jen matně a navíc ji asi nahání další tucet chlapů, stejně jako každou holku, která za to stojí. Proto ji zároveň napište zprávu. To co v ní bude, dost záleží na okolnostech, ale pořád je lepší nějaká zpráva než žádná.

4. Vykašlete se na komentování

Až si vás přidá do přátel, netlačte na pilu. Neustále komentování jejich komentářů odhalí vaše zaujetí a bezmezné okouzlení její osobou. Na to drtivá většina holek neletí za předpokladu, že se s nimi dobře neznáte, což určitě není tento případ. Nekomentujte její příspěvky a statusy pokud možno vůbec a udržujte komunikaci pouze skrze soukromé zprávy. Ostatně soukromé zprávy dovolí vám oběma pohybovat se v daleko osobnější rovině.  Nezapomínejte také na prodlevu odpovědí. Neodpovídejte jí na její zprávy hned, i kdyby to ona sama dělala. Vypovídá to o tom, že máte na práci i jiné věci a že jste člověk, který má svůj vlastní život. To holky láká úplně nejvíc.

5. Uzavřete to

Až nastane čas, navrhněte rande. Kdy to je, těžko říct. Zkušení borci mohou v ideálním případě úspěšně navrhnout rande klidně i druhou zprávou, ale to záleží na zkušenostech a situaci. Musíte prostě cítit, že k tomu vaše konverzace dospěla, což jednoduše poznáte z obsahu komunikace. Hodně štěstí!

Video – Tipy jak balit holky na Facebooku a internetu