Co dělat, když vám holka neodpověděla na SMS

By | 4 června, 2015

Co dělat, když vám holka neodpověděla na SMSMáme tu klasickou situaci, kterou zažil snad každý chlap, který už někdy nějakou tu holku balil. Každému se to ale stane jednou poprvé. Je to jednoduché. Potkali jste dívku (třeba na diskotéce), vše šlo skvěle, jiskra přeskočila, rozuměli jste si a nakonec jste dostali číslo, na které se máte dotyčné krasavici ozvat a domluvit si s ní rande. Den, nebo dva dny na to se rozhodnete vzít příležitost za pačesy a dotyčné napíšete. Žádnou odpověď ale nedostanete, nebo ji dostanete až po několika dnech a z odpovědi je jasné, že sympatie z onoho večera jsou ty tam. Cítíte se jako blb a hlavně nechápete, co se stalo, že tak z ničeho nic a bezdůvodně otočila. Lámat si s tím hlavu je ve finále úplně zbytečné a dolovat to z ní jakbysmet.

Namátkou však zmíním pár nejčastějších důvodů:

1. Prostě a jednoduše „vyměkla“. To může souviset i s nějakou tou konzumací alkoholu.

2. Má kluka, chtěla se trochu pobavit, a když přišlo na lámání chleba, tak couvla.

3. Nějaká povedená kamarádka jí to z nějakého důvodu rozmluvila.

Takto by šlo pokračovat do nekonečna a přidávat jak nové důvody, tak rozličné varianty důvodů výše uvedených. Výsledek je ale ve všech případech stejný. Ztratila zájem a rande se konat nebude. Je naprosto zbytečné nahánět ji skrze další SMS a volat jí. Akorát tím ztrácíte čas a svou vlastní důstojnost. Nikomu na světě nestojí za to ponižovat se a dolézat za někým, koho viděl jednou v životě. Zkrátka a jednoduše její číslo vymažte a jděte o dům dál. Po světě přece chodí tolik krásných a příjemných holek.


TIP: Co jí napsat?

Může se klidně stát, že vám holka odepíše, ale máte pocit, že je její odpověď jaksi chladná a bez emocí. Možná k vám stále cítí sympatie, ale důvodem její zdánlivé chladnosti může být, že SMS, kterou jste ji poslali vy, nebyla zrovna dvakrát „zajímavá“. Než zprávu odešlete, vžijte se do kůže té holky a pořádně si text přečtěte a sami si odpovězte, zda byste měli na takovou zprávu, co odepsat. Pokud ne, zprávu přepište, aby na ni ono děvče mělo co odpovědět, respektive, aby na ni mělo možnost odpovědět s nějakým zaujetím.

K zamyšlení: SMS versus volání

Mezi chlapy panuje spor, zda psát SMS, nebo rovnou volat. Já osobně jsem zastáncem přísloví „Kluci píšou SMS, chlapi volají!“. Mnozí příslušníci mužského pohlaví se odvolávají na to, že volání může být holkám nepříjemné a kdesi cosi. Podle mě jsou to výmluvy, a to jak ze strany kluků, tak ze strany holek. Volání je zkrátka osobnější a o to přece při balení holek jde, nebo ne? Jestli se někdo bojí zvednout telefon a zavolat holce, se kterou se den předtím naprosto normálně bavil, tak to asi nemá v hlavě úplně v pořádku. Může se samozřejmě stát, že se klidně dvakrát po sobě holce nedovoláte a nevíte, zda je to proto, že vás ignoruje, nebo proto, že u sebe vážně neměla mobil. Pak jí napište SMS a uvidíte, jak se celá věc má.