Balení holek na internetu

Jak sbalit holku na internetuInternet je fenoménem dnešní doby, což je něco, co už dávno všichni víme a slyšeli jsme to snad tisíckrát. Dnes už přes internet vyřídíte prakticky všechno, tak proč ho nevyužít i k balení holek. Pochopitelně se jedná jen o první krok a nakonec s onou vyvolenou stejně budete muset jít na rande, ale o to přece jde. Možností jak sbalit holku na internetu je celá řada, avšak prim budou hrát především seznamky a sociální sítě. Nečekejte od nás žádný konkrétní návod krok za krokem, potenciálních scénářů mohou být tisíce, a to co bude platit v jednom případě, v druhém naopak nebude. Dáme vám ale několik velice dobrých tipů, které platí vždy a všude.

Profil je základ

Nemyslete si, že jste na síti jediný chlap. Naopak, jsou nás miliony, a co se týče seznamek, je nás dokonce víc než holek. Co z toho vyplývá? Že poptávka po ženách je větší než nabídka. Jinými slovy ne na každého se dostane. Proto je podstatné, abyste z toho zástupu kluků nějak vyčnívali, byli zajímaví. Nesmíte být konvenční a zároveň ani podivní. Věnujte vytvoření svého profilu čas a energii. Pokud nevíte jak na to, podívejte se na profily jiných mužů a vyberte ty, které vás zaujaly. Analyzujte je a zjistěte, proč vás zaujaly. Následně podle toho vytvořte i svůj profil. Není na tom nic divného, že se inspirujete jinými muži. Vždyť vzory, ať už v jakékoliv oblasti, jsou běžnou součástí našeho života a inspirují prakticky každého.


Buďte aktivní

I když bude váš profil sebezajímavější, zapomeňte na to, že vám budou ženy psát samy. Tu a tam se možná nějaká ozve, ale zázraky nečekejte. Musíte ženám psát sami od sebe a na nic nečekat. To je spíš ženská taktika. Je to stejné jako v běžném životě, první krok musíme udělat my muži. Tak to prostě, ať už se vám to líbí nebo ne.

Proč jí píšete

Na seznamkách i sociálních sítích máme většinou možnost dozvědět se o dané holce mnoho informací před tím, než ji vůbec poprvé kontaktujeme. To, že vás dívka zaujala svým vzhledem je první krok. Ještě jí nepiště. Prohlédněte si její profil a zjistěte co má ráda, čím se baví atd. Má to dva důvody. Jednak zjistíte, zda se k sobě vůbec hodíte a jestli neexistuje nějaká nepřekonatelná názorová překážka pro váš budoucí vztah. No a pak taky budete vědět, co jí napsat a o čem se bavit.

Tohle rozhodně nepodceňujte. Většina kluků si totiž řekne: „Ta se mi libí, jdu jí napsat“.

Následně to probíhá třeba takto:

Kluk: Ahoj, jak se máš?

Holka: Ahoj, dobře. Co ty?

Kluk: Taky dobře. Jsi fakt pěkná.

Holka: Jééé, děkuju.

Kluk: Nemáš zač. Ty žlutý šaty na té fotce ti fakt sluší.

Holka: Jééé, děkuju.

… a tak dále

Takhle chcete sbalit holku? Tohle bych naučil i opici. Je to ale pochopitelné. Jak té holce chcete napsat něco originálního a zaujmout ji, když o ní nic nevíte. Investujte proto chvíli času do průzkumu terénu a hned jsou vaše šance na to jak sbalit holku na internetu vyšší.

Směřujte to k rande

Je sice hezké, jak si příjemně povídáte, ale to je asi tak všechno. Povídat si můžete i se svými kamarády. Vaše konverzace by tedy měla směřovat k tomu, abyste si dali rande. Netvrdím, že by to mělo být hned ten den, kdy jste si napsali poprvé, i když i to je možnost, ale po maximálně dvou týdnech už by mělo být jasno. Neztrácejte čas dlouhým dopisováním, abyste se nakonec dozvěděli, že se s vámi ta holka nechce sejít.

Video – Jak balit holky na interentu