Doporučená literatura

Hra – Neil Strauss

Hra Neil Strauss

Kde koupíte tuto knihu aktuálně nejlevněji >>>

Autorovo dobrodružství, které mu převrátilo život na ruby, začalo na internetu. Dostal jako pracovní úkol dát dohromady knižní brožurku „balicích“ strategií, které obíhají na internetu a těší se oblibě. Strauss, kterého vždy zajímal víc James Joyce než sex na jednu noc, se nicméně velmi profesionálně vrhl do „hry“, přestal se načas stýkat se svými kamarády, na rady svých nových učitelů si oholil hlavu, přestal nosit brýle, nechal si vybělit zuby a drasticky změnil šatník. Prošel několik seminářů a „škol“, vystřídal několik mistrů onoho umění a pod přezdívkou Style (protože se spisovateli prý nikdo nechce spát) začal mít nebývalé úspěchy s takovými ženami, o kterých by se mu před pár lety ani nezdálo. Hra vypráví o skutečných událostech, a přestože působí velmi humorně, domyslit ji do důsledků není pro lidský druh zrovna lichotivé.


Dokonalý svůdce – Oliver Kuhn

Dokonalý svůdce Oliver Kuhn

Kde koupíte tuto knihu aktuálně nejlevněji >>>

Nemusíte být David Beckham ani George Clooney, aby vám krásné ženy ležely u nohou. Vše, co potřebujete, jsou tajné psychologické techniky a strategie, které najdete v této knize. Krok za krokem se můžete stát úspěšnými mistry ve svádění, pokud si osvojíte ta správná pravidla hry. Naučte se, jak ženu oslovit, jak vzbudit její zájem během rozhovoru, jak si získat její důvěru, jak v ní vyvolat pocity spřízněnosti a vzrušení až po touhu mít s vámi sex. Autor vás provede nejen jednotlivými fázemi flirtu, ale také poradí, jak se na ženy emocionálně naladit, jak se v nich zorientovat a mít flirt pod kontrolou, jak používat řeč těla a mnoho dalších osvědčených rad, tipů a doporučení. Skoncujte s nudou a osamělostí. Odkryjte tajemství úspěšného flirtování! „Pokud svádění žen přirovnáme k surfování na moři, pak po přečtení této knihy budete znát vše potřebné, abyste se mohli projet na každé vlně, kterou si vyhlédnete…“


Jak sbalit ženu 2.0 – Tomáš Baránek

Jak sbalit ženu 2.0 Tomáš Baránek

Kde koupíte tuto knihu aktuálně nejlevněji >>>

Kde koupíte tento e-book aktuálně nejlevněji >>>

Jste nešťastně zamilovaní? Chcete se konečně seznámit s dívkou? Chcete se zbavit nesmělosti? Chcete získat ženu, která vás ignoruje (anebo nazpět tu, která vás opustila)? Nové, masivně přepracované a o 144 stran rozšířené vydání českého bestselleru, vám změní život. Autor se po vydání první verze příručky věnoval pět let poradenství a sbírání nových poznatků o mužských stereotypech, chybách a slabinách v předvztahové komunikaci, aby vše zapracoval do jedinečné, 360 stránkové bible nesmělých naplněné novými fintami, koncepty, cvičeními a ilustracemi. Jak sbalit ženu 2.0 je nejlepší kniha pro všechny muže, kteří mají potíže s navazováním a rozvíjením partnerských vztahů. 


Jak na ženy – Regina Swoboda

Jak na ženy Regina Swoboda

Kde koupíte tuto knihu aktuálně nejlevněji >>>

Kde koupíte tento e-book aktuálně nejlevněji >>>

Rádi byste našli tu pravou, ale nevíte jak? Nebo ji už máte doma, ale nejste si jistí, zda si ji dokážete udržet? Jak rozdmýchávat a udržovat v ženě oheň? Jak v sobě skloubit mužného rytíře činu a zároveň citlivého naslouchajícího partnera? Je třeba ženu chápat, nebo ji stačí milovat? Jak překonat bariéry emancipace a probít se až k přirozené ženské podstatě vaší vyvolené? Jak přestat být věčným kamarádem a stát se namísto toho věhlasným lovcem ve svém revíru? S tím vším a ještě s mnoha dalšími radostmi i strastmi soužití s něžným pohlavím vám v této knize poradí zkušená autorka a komunikační trenérka. Na mnoha příkladech vám ukáže, jak můžete vylepšit své vztahy se ženami a co udělat pro to, aby byly spokojené. Odměnou vám budou úspěchy, jichž u žen dosáhnete!


Sbal ji! – Radek Šíra

Sbal ji! Radek Šíra

Kde koupíte tuto knihu aktuálně nejlevněji >>>

Kde koupíte tento e-book aktuálně nejlevněji >>>

Autor knihy se profesně zabývá sváděním již několik let. Za tu dobu přečetl obrovské množství materiálů, setkal se s nejlepšími českými svůdníky, oslovil nespočet žen. Získal informace, s jejichž pomocí může poradit tisícům českých mužů. Vaši vlastní schopnost někoho sbalit obohatí o poznatky profesionálních svůdníků. Vzniká tak text, který kombinuje klasický a profesionální přístup v balení. Dostává se vám do ruky obrovský potenciál. Konečně můžete zjistit, proč vás ženy odmítaly a jak to změnit. Dozvíte se, v čem tkví kouzlo úspěchu.


Sbal ji! Šestá a sedmá kapitola – Radek Šíra

Sbal ji! Šestá a sedmá kapitola Radek Šíra

Kde koupíte tento e-book aktuálně nejlevněji >>>

Sbal ji! Šestá a sedmá kapitola vyšla v roce 2011 jako první doplnění knihy Sbal ji! Obsahuje dvě kapitoly o vztahu a rozchodu. S její pomocí zjistíte, jaké fáze má vztah, co od nich můžete očekávat, jak vyzrát na partnerský sex či nevěru. Část o rozchodu poté pojednává o tom, kdy už je rozchod nejlepším řešením a jak se s ním vyrovnat. Pro mladší čtenáře je poté velmi přínosná část o představení ženy rodičům.


Sbal ji! Extreme – Radek Šíra

Sbal ji! Extreme Radek Šíra

Kde koupíte tento e-book aktuálně nejlevněji >>>

Sbal ji! EXTREME je dlouho očekávaným pokračováním knihy Sbal ji! Je určena pro muže, kteří se chtějí stát těmi nejlepšími v balení a nemít problém s balením jakékoli ženy na jakémkoli místě.

Podobně jako původní Sbal ji! je i EXTREME rozdělena na pět hlavních kapitol. V nich se dozvíte, jak si vytvořit to nejlepší zázemí pro balení a jak neustále posouvat své hranice, abyste dosáhli vyšších výkonů. V části o ženách zjistíte, jak ženy dávají najevo svoji chuť na sex, jakými zásadami se řídí a koho vlastně chtějí. Nově nabyté informace zúročíte v části o balení, kde Vám pomohou k tomu, abyste mohli aplikovat velmi rychlý balící postup a zjistili, jak můžete aplikovat metodu předvýběru, emočního kotvení a spousty dalších.

V závěru poté zjistíte, jak ženu svést a mít s ní kvalitní sex. Sbal ji! EXTREME respektuje, že jsme každý trochu jiný, a proto v ní naleznete i unikátní přehled přístupů k balení. Zjistíte tak, jakým stylem balíte Vy a jak se co nejlépe zaměřit na jeho rozvoj.

E-book opět obsahuje i oblíbené dodatky, ve kterých se mimo jiné rozebírá emoční inteligence, co dělat při nešťastné lásce nebo jak nebýt kamarádem. Specialitou je pak světová premiéra Zákonu nabídky a poptávky v balení, díky kterému zjistíte, koho ženy vlastně hledají.


Barneyho příručka – Barney Stinson

Barneyho příručka Barney Stinson

Kde koupíte tuto knihu aktuálně nejlevněji >>>

Barneyho Příručka kniha od autora Barney Stinson. Ve své nové knize úžasný Barney Stinson ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku velkoryse poskytuje svoje know-how na balení kočiček. Jeho Příručka udělá i z nepříliš přitažlivého a nesebevědomého ubožáka idol žen a génia svádění. Příručka obsahuje na 75 názorně vyložených strategií a postupů, rozdělených podle obtížnosti. Díky nim je úspěch u žen (v podstatě) zaručen.